首页 / 垫,片 / 19.05MM-20.57MM-25-8815
minImg
19.05MM-20.57MM-25-8815
3M (TC)
型号:
19.05MM-20.57MM-25-8815
品牌:
3M (TC)
描述:
THERM PAD 20.57MMX19.05MM 1=25PK
用户指南
Storage/Refrigeration Temperature 72°F (22°C)
Usage -
Shape Rectangular
Thermal Resistivity -
Color White
Backing, Carrier Polyester
Material Acrylic
Outline 20.57mm x 19.05mm
Thermal Conductivity 0.6W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.0148" (0.375mm)
Series 8815
Type Transfer Tape
Shelf Life Start Date of Manufacture
Mfr 3M (TC)
Package Bulk
Shelf Life 24 Months
Adhesive Adhesive - Both Sides
Base Product Number 19.05MM