Phoenix Contact
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$19.779
$19.779
10
$19.23845
$192.3845
50
$17.98008
$899.004
100
$16.54159
$1654.159
250
$15.282954
$3820.7385
500
$14.563785
$7281.8925
请发送询价,我们将立即回复。

| Wire Termination | Screw - Rising Cage Clamp |
| Operating Temperature | - |
| Screw Thread | M5 |
| Contact Material - Plating | - |
| Positions Per Level | 3 |
| Torque - Screw | 2.5-4.5 Nm (22.1-39.8 Lb-In) |
| Screw Material - Plating | - |
| Housing Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Color | Green |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 2-20 AWG |
| Number of Levels | 1 |
| Series | COMBICON MKDSP |
| Voltage | 600 V |
| Mating Orientation | Horizontal with Board |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Pitch | 0.591" (15.00mm) |
| Clamp Material - Plating | - |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Current | 115 A |