HARTING
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$157.263
$157.263
10
$144.3088
$1443.088
25
$138.75814
$3468.9535
50
$134.13278
$6706.639
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Housing Finish | Powder Coated |
| Ingress Protection | IP66/IP68/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Housing Material | Aluminum, Die Cast |
| Size | 6B |
| Thread Size | M32 |
| Size / Dimension | 3.661" L x 2.244" W x 3.583" H (93.00mm x 57.00mm x 91.00mm) |
| Lock Location | Screw Locks on Hood |
| Product Status | Active |
| Series | Han® HP Direct M |
| Connector Type | Hood |
| Housing Color | Black |
| Mfr | HARTING |
| Style | Side Entry |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 19397060 |