HARTING
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$156.807
$156.807
10
$143.8889
$1438.889
25
$138.35496
$3458.874
50
$133.74328
$6687.164
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Housing Finish | EMC Coating |
| Ingress Protection | IP66/IP68/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Housing Material | Aluminum, Die Cast |
| Size | 24B |
| Thread Size | M32 |
| Size / Dimension | 6.024" L x 2.244" W x 3.701" H (153.00mm x 57.00mm x 94.00mm) |
| Lock Location | Screw Locks on Hood |
| Product Status | Active |
| Series | HAN® HP Direct EMC |
| Connector Type | Hood |
| Housing Color | - |
| Mfr | HARTING |
| Style | Top Entry |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 19398240 |