Mill-Max Manufacturing Corp.
型号:
1945-0-00-15-00-00-03-0
封装:
-
批次:
-
描述:
TARGET PIN SLDRTL CONCAVE FACE
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.247
$0.247
10
$0.2128
$2.128
25
$0.18734
$4.6835
50
$0.17195
$8.5975
100
$0.1653
$16.53
250
$0.14839
$37.0975
500
$0.141645
$70.8225
1000
$0.118047
$118.047
2500
$0.10792
$269.8
请发送询价,我们将立即回复。

| Insulation | Non-Insulated |
| Pin Size - Below Flange | - |
| Terminal Type | PC Pin |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Length - Below Flange | - |
| Termination | Solder |
| Length - Above Flange | 0.110" (2.79mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Series | 1945 |
| Length - Overall | 0.230" (5.84mm) |
| Mounting Hole Diameter | - |
| Flange Diameter | 0.125" (3.18mm) |
| Insulation Color | - |
| Mfr | Mill-Max Manufacturing Corp. |
| Contact Material | Brass Alloy |
| Material - Insulation | - |
| Package | Bulk |
| Pin Size - Above Flange | 0.030" (0.76mm) Dia |
| Terminal Style | Single End |
| Board Thickness | - |
| Base Product Number | 1945-0 |