首页 / 钽电容器 / 195D105X9035S4B
minImg
195D105X9035S4B
Vishay Sprague
型号:
195D105X9035S4B
描述:
CAP TANT 1UF 10% 35V 1507
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code S
Height - Seated (Max) 0.056" (1.42mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 35 V
Size / Dimension 0.143" L x 0.072" W (3.63mm x 1.83mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Series TANTAMOUNT®, 195D
Type Conformal Coated
Package / Case 1507 (3718 Metric)
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 1 µF