首页 / 钽电容器 / 195D107X9010H2T
minImg
195D107X9010H2T
Vishay Sprague
型号:
195D107X9010H2T
描述:
CAP TANT 100UF 10% 10V 3115
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code H
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 10 V
Size / Dimension 0.307" L x 0.146" W (7.80mm x 3.70mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Series TANTAMOUNT®, 195D
Type Conformal Coated
Package / Case 3115 (7837 Metric)
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 100 µF