首页 / 钽电容器 / 195D156X0025Z2T
minImg
195D156X0025Z2T
Vishay Sprague
型号:
195D156X0025Z2T
描述:
CAP TANT 15UF 20% 25V 2910
库存 : 1157
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code Z
Height - Seated (Max) 0.114" (2.90mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 25 V
Size / Dimension 0.285" L x 0.104" W (7.24mm x 2.65mm)
Type Conformal Coated
Package / Case 2910 (7227 Metric)
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 15 µF