HARTING
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$27.9205
$27.9205
10
$24.45015
$244.5015
25
$23.39394
$584.8485
50
$22.63945
$1131.9725
100
$21.88477
$2188.477
250
$20.67732
$5169.33
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Housing Finish | - |
| Ingress Protection | IP44 |
| Housing Material | Zinc, Die Cast |
| Size | 3A |
| Thread Size | M20 |
| Size / Dimension | 0.953" L x 0.953" W x 2.244" H (24.20mm x 24.20mm x 57.00mm) |
| Lock Location | Locking Clip (1) on Hood Top |
| Product Status | Active |
| Series | Han® EMC |
| Connector Type | Hood - Coupling |
| Housing Color | - |
| Mfr | HARTING |
| Style | Bottom Entry |
| Features | Cable to Cable |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 19620031 |