首页 / 钽电容器 / 199D107X06R3D1V1
minImg
199D107X06R3D1V1
Vishay Sprague
型号:
199D107X06R3D1V1
描述:
CAP TANT 100UF 20% 6.3V RADIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Manufacturer Size Code D
Height - Seated (Max) 0.400" (10.16mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing 0.100" (2.54mm)
Voltage - Rated 6.3 V
Size / Dimension 0.236" Dia (6.00mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Ratings -
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 100 µF