首页 / 钽电容器 / 199D155X0035A9V1
minImg
199D155X0035A9V1
Vishay Sprague
型号:
199D155X0035A9V1
描述:
CAP TANT 1.5UF 20% 35V RADIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Manufacturer Size Code A
Height - Seated (Max) 0.398" (10.12mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing 0.200" (5.08mm)
Voltage - Rated 35 V
Size / Dimension 0.173" Dia (4.40mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Ratings -
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 1.5 µF