首页 / 钽电容器 / 199D225X0025A6A1E3
minImg
199D225X0025A6A1E3
Vishay Sprague
型号:
199D225X0025A6A1E3
描述:
CAP TANT 2.2UF 20% 25V RADIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Manufacturer Size Code A
Height - Seated (Max) 0.376" (9.61mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing 0.200" (5.08mm)
Voltage - Rated 25 V
Size / Dimension 0.173" Dia (4.40mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Series TANTALEX®, 199D
Type Conformal Coated
Package / Case Radial
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 2.2 µF