首页 / 钽电容器 / 199D225X9035BXA1
minImg
199D225X9035BXA1
Vishay Sprague
型号:
199D225X9035BXA1
描述:
CAP TANT 2.2UF 10% 35V RADIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Manufacturer Size Code B
Height - Seated (Max) 0.360" (9.14mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing 0.100" (2.54mm)
Voltage - Rated 35 V
Size / Dimension 0.197" Dia (5.00mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Ratings -
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 2.2 µF