首页 / 钽电容器 / 199D335X0050D6V1
minImg
199D335X0050D6V1
Vishay Sprague
型号:
199D335X0050D6V1
描述:
CAP TANT 3.3UF 20% 50V RADIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Manufacturer Size Code D
Height - Seated (Max) 0.498" (12.66mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing 0.200" (5.08mm)
Voltage - Rated 50 V
Size / Dimension 0.236" Dia (6.00mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Ratings -
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 3.3 µF