首页 / 钽电容器 / 199D335X9035B5B1E3
minImg
199D335X9035B5B1E3
Vishay Sprague
型号:
199D335X9035B5B1E3
描述:
CAP TANT 3.3UF 10% 35V RADIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Manufacturer Size Code B
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing 0.125" (3.18mm)
Voltage - Rated 35 V
Size / Dimension 0.197" Dia (5.00mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Series TANTALEX®, 199D
Type Conformal Coated
Package / Case Radial
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 3.3 µF