首页 / 钽电容器 / 199D336X9025E6V1E3
minImg
199D336X9025E6V1E3
Vishay Sprague
型号:
199D336X9025E6V1E3
描述:
CAP TANT 33UF 10% 25V RADIAL
库存 : 95
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code E
Height - Seated (Max) 0.591" (15.00mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing 0.200" (5.08mm)
Voltage - Rated 25 V
Size / Dimension 0.339" Dia (8.60mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 33 µF