Vishay Sprague
型号:
199D336X9025E6V1E3
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP TANT 33UF 10% 25V RADIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.933
$3.933
10
$3.54065
$35.4065
50
$3.0685
$153.425
100
$2.675105
$267.5105
500
$2.203012
$1101.506
1000
$2.045654
$2045.654
2500
$2.006314
$5015.785
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Manufacturer Size Code | E |
| Height - Seated (Max) | 0.591" (15.00mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | 0.200" (5.08mm) |
| Voltage - Rated | 25 V |
| Size / Dimension | 0.339" Dia (8.60mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | TANTALEX®, 199D |
| Type | Conformal Coated |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Vishay Sprague |
| Capacitance | 33 µF |
| Features | General Purpose |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |