首页 / 钽电容器 / 199D685X9025C2V1E3
minImg
199D685X9025C2V1E3
Vishay Sprague
型号:
199D685X9025C2V1E3
描述:
CAP TANT 6.8UF 10% 25V RADIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code C
Height - Seated (Max) 0.360" (9.14mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing 0.100" (2.54mm)
Voltage - Rated 25 V
Size / Dimension 0.217" Dia (5.50mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 6.8 µF