19S601-500L5
Rosenberger
型号:
19S601-500L5
品牌:
Rosenberger
描述:
SMP BULKHEAD PLUG
用户指南
Center Contact Plating Gold
Dielectric Material Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Center Contact Material Brass
Ingress Protection -
Mating Cycles 500
Voltage Rating 335 V
Product Status Active
Number of Ports 1
Connector Type Plug, Male Pin
Mfr Rosenberger
Features -
Operating Temperature -65°C ~ 155°C
Insertion Loss -
Mounting Type Through Hole
Fastening Type Snap-On
Mounting Feature Bulkhead - Rear Side Nut
Series -
Cable Group -
Body Material Brass
Connector Style SMP
Housing Color Gold
Shield Termination Solder
Package Bulk
Body Finish Gold
Impedance 50Ohm
Contact Termination Solder
Frequency - Max 26.5 GHz