SMC Diode Solutions
型号:
19TQ015CJ
封装:
TO-220AC
批次:
-
描述:
DIODE SCHOTTKY 15V TO220AC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.159
$1.159
10
$0.9519
$9.519
100
$0.740335
$74.0335
500
$0.627494
$313.747
1000
$0.511157
$511.157
2000
$0.481194
$962.388
5000
$0.45828
$2291.4
10000
$0.437124
$4371.24
请发送询价,我们将立即回复。

| Speed | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Capacitance @ Vr, F | 2500pF @ 5V, 1MHz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TO-220AC |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 10.5 mA @ 15 V |
| Series | - |
| Package / Case | TO-220-2 |
| Technology | Schottky |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 360 mV @ 19 A |
| Mfr | SMC Diode Solutions |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 15 V |
| Package | Tube |
| Current - Average Rectified (Io) | - |
| Operating Temperature - Junction | -55°C ~ 100°C |
| Base Product Number | 19TQ |