Solid State Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
10
$4.75
$47.5
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -65°C ~ 175°C |
| Tolerance | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOD-57 |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 2 µA @ 56 V |
| Series | - |
| Package / Case | SOD-57, Axial |
| Power - Max | 5 W |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz) | 75 V |
| Mfr | Solid State Inc. |
| Package | Bulk |
| Impedance (Max) (Zzt) | 55 Ohms |