TTM Technologies, Inc.
型号:
1P503AS
封装:
-
批次:
-
描述:
RF DIR COUPLER 1.7GHZ-2GHZ SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.1445
$3.1445
10
$2.8063
$28.063
25
$2.52586
$63.1465
100
$2.301375
$230.1375
250
$2.076852
$519.213
500
$1.863539
$931.7695
1000
$1.571661
$1571.661
请发送询价,我们将立即回复。

| Insertion Loss | 0.25dB |
| Applications | General Purpose |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Series | Xinger® |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Power - Max | 30W |
| Coupler Type | Standard |
| Mfr | TTM Technologies, Inc. |
| Frequency | 1.7GHz ~ 2GHz |
| Isolation | 18dB |
| Return Loss | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Coupling Factor | - |