1SMA200Z R3G
Taiwan Semiconductor Corporation
型号:
1SMA200Z R3G
封装:
DO-214AC (SMA)
描述:
DIODE ZENER 200V 1.25W DO214AC
库存 : 18178
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Product Status Discontinued at Digi-Key
Supplier Device Package DO-214AC (SMA)
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 152 V
Series -
Package / Case DO-214AC, SMA
Power - Max 1.25 W
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 200 V
Mfr Taiwan Semiconductor Corporation
Package Tape & Reel (TR)
Impedance (Max) (Zzt) 1500 Ohms