首页 / 单齐纳二极管 / 1SMB3EZ15-AU_R1_000A1
minImg
1SMB3EZ15-AU_R1_000A1
Panjit International Inc.
型号:
1SMB3EZ15-AU_R1_000A1
封装:
SMB (DO-214AA)
描述:
GLASS PASSIVATED JUNCTION SILICO
库存 : 790
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package SMB (DO-214AA)
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 11.4 V
Series Automotive, AEC-Q101
Package / Case DO-214AA, SMB
Power - Max 3 W
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 15 V
Mfr Panjit International Inc.
Package Tape & Reel (TR)
Impedance (Max) (Zzt) 6 Ohms