TE Connectivity ENTRELEC
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$7.448
$7.448
10
$5.8729
$58.729
25
$5.58638
$139.6595
50
$5.07091
$253.5455
100
$4.87027
$487.027
250
$4.297306
$1074.3265
500
$4.010824
$2005.412
1000
$3.724342
$3724.342
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Positions | 2 |
| Stripping Length | 11mm |
| Termination Style | Screw |
| Color | Gray |
| Fuse Type | 5mm x 20mm, 5mm x 25mm |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Terminal - Width | 8.0mm |
| Current - IEC | 6.3 A |
| Product Status | Active |
| Number of Levels | 1 |
| Series | SNK, ZS |
| Current - UL | 10 A |
| Type | Disconnect |
| Disconnect Type | Fuse, Lever |
| Voltage - UL | 300V |
| Mfr | TE Connectivity ENTRELEC |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polyamide (PA), Nylon |
| Package | Box |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.2-4mm² |
| Voltage - IEC | 630V |
| Wire Gauge or Range - AWG | 10-24 AWG |
| Base Product Number | 1SNK5 |