TE Connectivity ENTRELEC
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$7.486
$7.486
10
$5.9014
$59.014
25
$5.61374
$140.3435
50
$5.09561
$254.7805
100
$4.894115
$489.4115
250
$4.31832
$1079.58
500
$4.030432
$2015.216
1000
$3.742554
$3742.554
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Positions | 2 |
| Stripping Length | 17mm |
| Termination Style | Screw |
| Color | Gray |
| Fuse Type | - |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Terminal - Width | 16.0mm |
| Current - IEC | 150 A |
| Product Status | Active |
| Number of Levels | 1 |
| Series | SNK, ZS |
| Current - UL | 140 A |
| Type | Feed Through |
| Disconnect Type | - |
| Voltage - UL | 1000V |
| Mfr | TE Connectivity ENTRELEC |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polyamide (PA), Nylon |
| Package | Box |
| Wire Gauge or Range - mm² | 1-50mm² |
| Voltage - IEC | 1000V |
| Wire Gauge or Range - AWG | 0-18 AWG |
| Base Product Number | 1SNK |