TE Connectivity ENTRELEC
型号:
1SNK705012R0000
封装:
-
批次:
-
描述:
AUT SNK PI-SPRING
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.496
$3.496
10
$2.6657
$26.657
25
$2.49698
$62.4245
50
$2.21958
$110.979
100
$2.17132
$217.132
250
$2.002448
$500.612
500
$1.809427
$904.7135
1000
$1.60436
$1604.36
5000
$1.507859
$7539.295
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Positions | 4 |
| Stripping Length | 11mm |
| Termination Style | Push In, Spring |
| Color | Gray |
| Fuse Type | - |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Terminal - Width | 5.2mm |
| Current - IEC | 24 A |
| Product Status | Active |
| Number of Levels | 1 |
| Series | SNK, ZK |
| Current - UL | 20 A |
| Type | Feed Through |
| Disconnect Type | - |
| Voltage - UL | 600V |
| Mfr | TE Connectivity ENTRELEC |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polyamide (PA), Nylon |
| Package | Box |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.2-4mm² |
| Voltage - IEC | 1000V |
| Wire Gauge or Range - AWG | 12-26 AWG |
| Base Product Number | 1SNK |