TE Connectivity ENTRELEC
型号:
1SNK705320R0000
封装:
-
批次:
-
描述:
AUT SNK PI-SPRING
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.8425
$5.8425
10
$4.4555
$44.555
25
$4.17316
$104.329
50
$3.70956
$185.478
100
$3.629
$362.9
250
$3.346736
$836.684
500
$3.024154
$1512.077
1000
$2.681413
$2681.413
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Positions | 2 |
| Stripping Length | 11mm |
| Termination Style | Push In, Spring |
| Color | Blue |
| Fuse Type | - |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Terminal - Width | 5.2mm |
| Current - IEC | 20 A |
| Product Status | Active |
| Number of Levels | 1 |
| Series | SNK, ZK |
| Current - UL | 20 A |
| Type | Disconnect |
| Disconnect Type | Switch, Knife |
| Voltage - UL | 300V |
| Mfr | TE Connectivity ENTRELEC |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polyamide (PA), Nylon |
| Package | Box |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.2-4mm² |
| Voltage - IEC | 630V |
| Wire Gauge or Range - AWG | 12-26 AWG |
| Base Product Number | 1SNK |