TE Connectivity ENTRELEC
型号:
1SNK708030R0000
封装:
-
批次:
-
描述:
AUT SNK PI-SPRING
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.724
$3.724
10
$2.84145
$28.4145
25
$2.66152
$66.538
50
$2.36569
$118.2845
100
$2.314295
$231.4295
250
$2.134308
$533.577
500
$1.928595
$964.2975
1000
$1.710019
$1710.019
5000
$1.607162
$8035.81
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Positions | 2 |
| Stripping Length | 12.5mm |
| Termination Style | Push In, Spring |
| Color | Orange |
| Fuse Type | - |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Terminal - Width | 8.0mm |
| Current - IEC | 41 A |
| Product Status | Active |
| Number of Levels | 1 |
| Series | SNK, ZK |
| Current - UL | 50 A |
| Type | Feed Through |
| Disconnect Type | - |
| Voltage - UL | 600V |
| Mfr | TE Connectivity ENTRELEC |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polyamide (PA), Nylon |
| Package | Box |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.5-10mm² |
| Voltage - IEC | 1000V |
| Wire Gauge or Range - AWG | 8-24 AWG |
| Base Product Number | 1SNK |