TE Connectivity ENTRELEC
型号:
1SNK710010R0000
封装:
-
批次:
-
描述:
POW SNK PI-SPRING
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.1395
$5.1395
10
$3.914
$39.14
25
$3.66624
$91.656
50
$3.25907
$162.9535
100
$3.188105
$318.8105
250
$2.940174
$735.0435
500
$2.656789
$1328.3945
1000
$2.355677
$2355.677
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Positions | 2 |
| Stripping Length | 15mm |
| Termination Style | Push In, Spring |
| Color | Gray |
| Fuse Type | - |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Terminal - Width | 10.0mm |
| Current - IEC | 57 A |
| Product Status | Active |
| Number of Levels | 1 |
| Series | SNK, ZK |
| Current - UL | 55 A |
| Type | Feed Through |
| Disconnect Type | - |
| Voltage - UL | 600V |
| Mfr | TE Connectivity ENTRELEC |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polyamide (PA), Nylon |
| Package | Box |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.5-16mm² |
| Voltage - IEC | 1000V |
| Wire Gauge or Range - AWG | 6-20 AWG |
| Base Product Number | 1SNK |