TE Connectivity ENTRELEC
型号:
1SNK805152R0000
封装:
-
批次:
-
描述:
AUT SNK PLUGGABLE
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$8.721
$8.721
10
$6.87895
$68.7895
25
$6.54322
$163.5805
50
$5.9394
$296.97
100
$5.704465
$570.4465
250
$5.033328
$1258.332
500
$4.697788
$2348.894
1000
$4.362229
$4362.229
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | - |
| Number of Positions | 4 |
| Stripping Length | 11mm |
| Termination Style | Plug Receptacles, Push In, Spring |
| Material Flammability Rating | - |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Terminal - Width | 5.2mm |
| Height (Max) | 1.980" (50.29mm) |
| Product Status | Active |
| Number of Levels | 1 |
| Series | SNK, ZDK |
| Type | Plug Connection |
| Length | 3.700" (93.98mm) |
| Housing Color | Green, Yellow |
| Mfr | TE Connectivity ENTRELEC |
| Features | - |
| Material - Insulation | - |
| Package | Box |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.2-4mm² |
| Wire Gauge or Range - AWG | 12-26 AWG |
| Base Product Number | 1SNK |