Micro Commercial Co
型号:
1SS400-TP
封装:
SOD-523
批次:
-
描述:
DIODE GEN PURP 90V 100MA SOD523
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.228
$0.228
10
$0.18525
$1.8525
100
$0.09842
$9.842
500
$0.064771
$32.3855
1000
$0.044042
$44.042
2000
$0.039729
$79.458
请发送询价,我们将立即回复。

| Speed | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Reverse Recovery Time (trr) | 4 ns |
| Capacitance @ Vr, F | 3pF @ 0.5V, 1MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOD-523 |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 100 nA @ 80 V |
| Series | - |
| Package / Case | SC-79, SOD-523 |
| Technology | Standard |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.2 V @ 100 mA |
| Mfr | Micro Commercial Co |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 90 V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Average Rectified (Io) | 100mA |
| Operating Temperature - Junction | 150°C (Max) |
| Base Product Number | 1SS400 |