TE Connectivity AMP Connectors
型号:
2-1103212-3
封装:
-
批次:
-
描述:
INSERT FEMALE 72POS+1GND CRIMP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$69.255
$69.255
10
$57.1634
$571.634
25
$53.13274
$1328.3185
50
$50.20142
$2510.071
100
$49.101985
$4910.1985
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Number of Positions | 72+Ground |
| Voltage Rating | 250V |
| Housing Material | Polycarbonate (PC) |
| Termination Style | Crimp |
| Size | 6 |
| Color | Gray |
| Current Rating (Amps) | 10A |
| Contact Finish | - |
| Contact Type | HTS HN.D |
| Gender | Female |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Series | HN.2D.72, HTS |
| Connector Type | Insert without Contacts |
| Contact Material | - |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 1103212 |