TE Connectivity AMP Connectors
型号:
2-1437653-8
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN BARRIER STRIP 9CIRC 0.375"
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.567
$5.567
10
$4.87635
$48.7635
25
$4.74848
$118.712
50
$4.64626
$232.313
100
$4.36544
$436.544
250
$4.339904
$1084.976
500
$4.059084
$2029.542
1000
$3.625096
$3625.096
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 105°C |
| Number of Rows | 1 |
| Barrier Type | 3 Wall (Tri) |
| Voltage Rating | 300V |
| Top Termination | Screws |
| Color | Black |
| Current Rating (Amps) | 25A |
| Terminal Screw Material | Steel, Stainless |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 12-22 AWG |
| Bottom Termination | PC Pin |
| Series | #6, Buchanan |
| Terminal Screw Finish | - |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.375" (9.53mm) |
| Features | - |
| Material - Insulation | Thermoplastic |
| Number of Circuits | 9 |
| Package | Bulk |
| Terminal Block Type | Barrier Block |
| Number of Wire Entries | 9 |
| Base Product Number | 1437653 |