TE Connectivity AMP Connectors
型号:
2-1586018-4
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN PLUG HSG 24POS 4.20MM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.494
$0.494
10
$0.4617
$4.617
25
$0.4598
$11.495
50
$0.44821
$22.4105
100
$0.384465
$38.4465
250
$0.347738
$86.9345
500
$0.328415
$164.2075
1000
$0.28785
$287.85
2500
$0.283984
$709.96
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 24 |
| Color | Natural |
| Row Spacing | 0.165" (4.20mm) |
| Contact Type | Male Pin |
| Mounting Type | Panel Mount, Snap-In |
| Fastening Type | Locking Ramp |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Series | VAL-U-LOK |
| Note | Contacts Not Included |
| Connector Type | Plug |
| Pitch | 0.165" (4.20mm) |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 1586018 |