TE Connectivity AMP Connectors
型号:
2-1703808-1
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN PLUG HSG 4POS 6.00MM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.5745
$2.5745
10
$2.29805
$22.9805
25
$2.28684
$57.171
50
$2.26347
$113.1735
100
$2.076795
$207.6795
250
$2.065148
$516.287
500
$1.878473
$939.2365
1000
$1.680122
$1680.122
2500
$1.551778
$3879.445
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 140°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 4 |
| Color | Gray |
| Row Spacing | 0.236" (6.00mm) |
| Contact Type | Tab |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Fastening Type | Slide-On |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled |
| Series | Heavy Duty Sealed Connector Series, MCP 2.8 |
| Note | Contacts Not Included |
| Connector Type | Plug |
| Pitch | 0.236" (6.00mm) |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Features | Mounting Flange, Sealed |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 1703808 |