TE Connectivity AMP Connectors
型号:
2-1969614-2
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN RCPT HSG 22POS 4.20MM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.456
$0.456
10
$0.42655
$4.2655
25
$0.42446
$10.6115
50
$0.41382
$20.691
100
$0.35492
$35.492
250
$0.321062
$80.2655
500
$0.303221
$151.6105
1000
$0.265762
$265.762
2500
$0.26219
$655.475
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 22 |
| Color | Natural |
| Row Spacing | 0.165" (4.20mm) |
| Contact Type | Female Socket |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Latch Lock |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Series | VAL-U-LOK |
| Note | Contacts Not Included |
| Connector Type | Receptacle |
| Pitch | 0.165" (4.20mm) |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 1969614 |