TE Connectivity AMP Connectors
型号:
2-321684-1
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN RING CIRC 14-16AWG #6 CRIMP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.7885
$0.7885
10
$0.69635
$6.9635
25
$0.6555
$16.3875
50
$0.62795
$31.3975
100
$0.600685
$60.0685
250
$0.546098
$136.5245
500
$0.491492
$245.746
1000
$0.436876
$436.876
2500
$0.395922
$989.805
请发送询价,我们将立即回复。

| Insulation | Non-Insulated |
| Width - Outer Edges | 0.312" (7.92mm) |
| Color | - |
| Terminal Type | Circular |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 14-16 AWG |
| Stud/Tab Size | 6 Stud |
| Thickness | 0.031" (0.79mm) |
| Series | Solistrand |
| Length - Overall | 0.590" (14.99mm) |
| Insulation Diameter | - |
| Contact Material | Copper |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Features | Brazed Seam, Serrated Termination |
| Material - Insulation | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 321684 |