TE Connectivity AMP Connectors
型号:
2-326819-1
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN RING CIRC 16-22AWG #6 CRIMP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.684
$0.684
10
$0.59565
$5.9565
25
$0.54454
$13.6135
50
$0.51262
$25.631
100
$0.49134
$49.134
250
$0.44859
$112.1475
500
$0.427234
$213.617
1000
$0.35246
$352.46
2500
$0.320416
$801.04
请发送询价,我们将立即回复。

| Insulation | Insulated |
| Width - Outer Edges | 0.281" (7.14mm) |
| Color | Black |
| Terminal Type | Circular |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 16-22 AWG |
| Stud/Tab Size | 6 Stud |
| Thickness | 0.031" (0.79mm) |
| Series | Plasti-Grip |
| Length - Overall | 0.809" (20.55mm) |
| Insulation Diameter | 0.105" ~ 0.140" (2.67mm ~ 3.56mm) |
| Contact Material | Copper |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Features | Serrated Termination |
| Material - Insulation | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 326819 |