TE Connectivity AMP Connectors
型号:
2-34122-1
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN RING CIRC 14-16AWG #8 CRIMP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.437
$0.437
10
$0.4104
$4.104
25
$0.4085
$10.2125
50
$0.39824
$19.912
100
$0.341715
$34.1715
250
$0.309054
$77.2635
500
$0.291878
$145.939
1000
$0.255826
$255.826
2500
$0.252386
$630.965
请发送询价,我们将立即回复。

| Insulation | Non-Insulated |
| Width - Outer Edges | 0.343" (8.71mm) |
| Color | - |
| Terminal Type | Circular |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 14-16 AWG |
| Stud/Tab Size | 8 Stud |
| Thickness | 0.031" (0.79mm) |
| Series | Solistrand |
| Length - Overall | 0.636" (16.15mm) |
| Insulation Diameter | - |
| Contact Material | Copper |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Features | Brazed Seam, Serrated Termination |
| Material - Insulation | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 34122 |