首页 / 断路器 / 2-5700-IG1-K10-DD-30A
minImg
2-5700-IG1-K10-DD-30A
E-T-A
型号:
2-5700-IG1-K10-DD-30A
品牌:
E-T-A
描述:
CIR BRKR THRM 30A 250VAC 50VDC
用户指南
Actuator Type Push-Push
Approval Agency CSA C22.2 No 235, GB 17701, IEC 60934, UL1077
Current Rating (Amps) 30A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series 2-5700
Voltage Rating - DC 50 V
Voltage Rating - AC 250 V