20-38RBCT-BD-16
Leader Tech Inc.
型号:
20-38RBCT-BD-16
描述:
0.20 X 0.377 BD 16--20-38RBCT-BD
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 121°C
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape -
Plating - Thickness -
Material Beryllium Copper
Product Status Active
Series -
Type Fingerstock
Length 16.000" (406.40mm)
Shelf Life Start -
Plating Unplated
Mfr Leader Tech Inc.
Height 0.200" (5.08mm)
Package Bulk
Shelf Life -
Attachment Method Adhesive
Width 0.380" (9.65mm)