首页 / 射频屏蔽 / 20-CBSA-3.75X6.0X0.2
minImg
20-CBSA-3.75X6.0X0.2
Leader Tech Inc.
型号:
20-CBSA-3.75X6.0X0.2
描述:
RF SHIELD 3.75" X 6" SMD
用户指南
Series 20-CBS
Length - Overall 6.000" (152.40mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 3.750" (95.25mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.200" (5.08mm)