Rubycon
型号:
200LSQ6800M64X104
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP ALUM 6800UF 20% 200V SCREW
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 4.213" (107.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 1.110" (28.20mm) |
| Voltage - Rated | 200 V |
| Size / Dimension | 2.520" Dia (64.00mm) |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 3000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | LSQ |
| Package / Case | Radial, Can - Screw Terminals |
| Mfr | Rubycon |
| Capacitance | 6800 µF |
| Package | Bulk |