200TDSS84
Delta Electronics
型号:
200TDSS84
描述:
LINE FILTER 480VAC 200A CHASS
用户指南
Operating Temperature -
Applications General Purpose
Configuration Single Stage
Frequency - Operating 50/60Hz
Termination Style Quick Connect
Approval Agency -
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Series TDS
Inductance 90µH
Mfr Delta Electronics
Filter Type Three Phase (Delta)
Package Box
Voltage - Rated AC 480V
Current 200 A