Littelfuse Inc.
型号:
201575-AU
品牌:
封装:
-
批次:
-
数据手册:
-
描述:
3-PHASE PLUG-IN VOLT.MONITOR/5
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 70°C |
| Trip Status | Energized High/Low |
| Output Type | Relay |
| Delay Time | Fixed, 1 Sec; 1 Sec ~ 30 Sec |
| Circuit | - |
| Mounting Type | Socketable |
| Product Status | Active |
| Series | 201A-AU |
| Type | Voltage Asymmetry, Voltage Sensing AC |
| Trip Range | 475 ~ 600V AC |
| Voltage - Supply | 475 ~ 600VAC |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Package | Bulk |
| Contact Rating @ Voltage | 10A @ 240VAC |