TE Connectivity AMP Connectors
型号:
2016689-3
封装:
-
批次:
-
描述:
CBL ASSY SMPM-1.85MM PLG-PLG 12"
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$204.288
$204.288
10
$194.48875
$1944.8875
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Cable Type | - |
| 2nd Contact Gender | Male |
| 1st Connector | SMPM Plug |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| Ingress Protection | - |
| Color | Blue |
| 2nd Connector | 1.85mm Plug |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | Blind-Mate Coaxial |
| Length | 12.00" (304.80mm) |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| 1st Contact Gender | Male |
| Style | SMPM to 1.85mm |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Frequency - Max | 40 GHz |
| Base Product Number | 2016689 |