RAF Electronic Hardware
型号:
2020-256-S-12
封装:
-
批次:
-
描述:
1/8 HEX X 1/8 LENGTH
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.121
$1.121
5
$0.9329
$4.6645
10
$0.8398
$8.398
25
$0.74632
$18.658
50
$0.67184
$33.592
100
$0.65322
$65.322
250
$0.634524
$158.631
500
$0.615847
$307.9235
1000
$0.559873
$559.873
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | - |
| Color | Clear |
| Material | Steel |
| Gender | Female, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.125" (3.18mm) 1/8" Hex |
| Weight | - |
| Series | - |
| Type | Hex Standoff |
| Between Board Height | 0.125" (3.18mm) 1/8" |
| Length - Overall | 0.125" (3.18mm) 1/8" |
| Plating | Chromate, Zinc |
| Mfr | RAF Electronic Hardware |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Threaded |
| Screw, Thread Size | #2-56 |
| Base Product Number | 2020-256 |