Keystone Electronics
型号:
2026
封装:
-
批次:
-
描述:
ROUND STANDOFF #4-40 ALUM 3/8"
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.456
$0.456
25
$0.38456
$9.614
100
$0.327465
$32.7465
250
$0.299288
$74.822
500
$0.284772
$142.386
1000
$0.234944
$234.944
2500
$0.213579
$533.9475
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | - |
| Color | - |
| Material | Aluminum |
| Gender | Female, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.188" (4.78mm) 3/16" |
| Weight | - |
| Series | - |
| Type | Round Standoff |
| Between Board Height | 0.375" (9.53mm) 3/8" |
| Length - Overall | 0.375" (9.53mm) 3/8" |
| Plating | Iridite |
| Mfr | Keystone Electronics |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Threaded |
| Screw, Thread Size | #4-40 |