Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.2965
$3.2965
10
$2.89845
$28.9845
100
$2.305935
$230.5935
1000
$1.91064
$1910.64
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 40 |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.066" (1.68mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | SlimStack 204927 |
| Connector Type | Receptacle, Center Strip Contacts |
| Pitch | 0.016" (0.40mm) |
| Mfr | Molex |
| Features | Pick and Place, Solder Retention |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Mated Stacking Heights | 3mm |
| Base Product Number | 204927 |