RAF Electronic Hardware
型号:
2052-440-AL
封装:
-
批次:
-
描述:
HEX STANDOFF #4-40 ALUM 3/16"
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.3515
$0.3515
5
$0.3059
$1.5295
10
$0.2546
$2.546
25
$0.23902
$5.9755
50
$0.22876
$11.438
100
$0.203395
$20.3395
250
$0.19323
$48.3075
500
$0.183065
$91.5325
1000
$0.1729
$172.9
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | - |
| Color | - |
| Material | Aluminum |
| Gender | Female, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.188" (4.78mm) 3/16" Hex |
| Series | - |
| Type | Hex Standoff |
| Between Board Height | 0.188" (4.78mm) 3/16" |
| Length - Overall | 0.188" (4.78mm) 3/16" |
| Plating | - |
| Mfr | RAF Electronic Hardware |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Threaded |
| Screw, Thread Size | #4-40 |
| Base Product Number | 2052-440 |